Zo ziet ons team er uit anno 2022
De jongere generatie met ‘weinig of geen ervaring’ durft de bestaande werkwijzen al eens hekelen. Is dit verkeerd? Volgens ons niet!
Ervaren rotten & baby boomers kunnen hun kennis perfect doorgeven, generatie X, Millennials en generatie Z vullen mekaar aan.
Voor onze klantenportfolio heeft dit enkel maar voordelen, we vinden
De Babyboomers in huis zijn harde werkers, mentoren en loyaal. Zowel aan klant als aan Lipa ICT. (en ja, ze hebben ook al wat grijze haren)
Onze generatie X zorgt voor de leiding, en zoveel meer. Maar ze zijn vooral flexibel, ze wringen zich in alle bochten om u, beste klant,
van de beste oplossing te voorzien.
De generatie Z in ons team is opgegroeid in een digitale wereld, technologie is er ingelepeld. Het nieuwe werken is geen onbekend begrip.
Zo vinden ze beschikbaar internet vanzelfsprekend en zullen hierom een bedrijf perfect begrijpen als er geen internet is.
Ze trekken voor u de cape meteen aan!
Onze millennials begrijpen jou en vinden hun job niet zo maar ‘werk’. Ze gaan tot op het bot voor de gepaste oplossing.
Bij Lipa ICT gaan we voor the best of all worlds 🙂
Steek in een zak rookies, routiniers, anciens, newbies en combineer dit met ervaring, maturiteit, frisse visie,
kennis van de nieuwe technologieën, nieuwsgierigheid, goede koffie en het knalt. 🎆🎆
Dit alles overgoten met het Lipa DNA = enthousiast, dynamisch, bezield
Je hoort nog van dit team 😉